Regulamin urodzin

SALKA URODZINOWA

1- Do Państwa dyspozycji oddajemy salkę urodzinową, oraz strefę urodzinową na Sali Zabaw.

2- Minimalna ilość dzieci wynosi 6. Możliwa jest obecność 1 opiekuna na 1 dziecko biorące udział w urodzinach.

3- Rozliczamy się wg liczby dzieci przybyłych w dniu urodzin.

4- Rezerwacja urodzin i wejście na Salę Zabaw jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Urodzin.

5- Zapewniamy kolorową zastawę dla dzieci oraz zastawę dla rodziców, a także naczynia na poczęstunek dla dzieci. Ilość przygotowanej zastawy wg informacji o zadeklarowanej podczas rezerwacji liczby dzieci. W razie zwiększenia ilości zastawa zostanie dołożona.

CZAS

6- Urodziny trwają 2 godziny.

7- Istnieje możliwość wydłużenia imprezy – jednak należy ten fakt uzgodnić podczas rezerwacji. Wówczas uiszczana jest dodatkowa opłata wg cennika obowiązującego w danym dniu za przedłużony czas.

8- Po upływie zarezerwowanego czasu urodzin Organizator urodzin odpowiada za terminowe wyjście wszystkich gości.

9- Dziecko przebywające na urodzinach bez rodziców, pozostaje pod opieką Organizatora urodzin. Jednak, aby móc szybko zareagować na nieprzewidziane okoliczności , bardzo prosimy o pozostawienie numeru telefonu kontaktowego przez wychodzącego rodzica u Opiekuna Sali przy kasie.

10- Organizatorów zapraszamy na max. 15 min. przed rozpoczęciem urodzin, aby przygotować przyniesiony poczęstunek, gości zapraszamy na 5 min. przed rozpoczęciem urodzin.

11- Organizator urodzin informuje wszystkich swoich gości o zakończeniu imprezy, aby po upływie 2 godzin od rozpoczęcia opuścili Salę Zabaw. Po zakończonej imprezie Organizator proszony jest o opuszczenie strefy urodzinowej max. do 10 min.

ZABAWA

12- Podczas urodzin na Sali Zabaw zawsze obecny jest Opiekun Sali, który również w przypadku wyboru pakietu nr 2 i pakietu nr 3 wykonuje brokatowe tatuaże.

13- Po przybyciu wszystkich dzieci można rozpocząć zabawę. Po ok. 40 min trwania zabawy następuje podanie tortu. Po zakończonej konsumpcji Opiekun Sali zaprasza dzieci do wykonania tatuaży brokatowych.

14- Dzieci mają do dyspozycji 2 konstrukcje zabawowe z wyposażeniem oraz wszystkie dostępne zabawki na Sali Zabaw.

15- W przypadku zamówienia PINIATY jest ona udostępniania na ok. 10-15 minut przed zakończeniem urodzin. W przypadku wniesienia własnej PINIATY doliczamy opłatę za obsługę i sprzątanie.

ZADATEK, OPŁATY

16- Przy rezerwacji urodzin Organizator ma obowiązek uiścić ZADATEK w wysokości min. 100,00 PLN (najpóźniej do 14 dni od planowanych urodzin).

17- W przypadku poinformowaniu Opiekuna Sali o rezygnacji do 14 dni przed planowaną datą urodzin – ZADATEK zwracany jest w całości w formie Voucheru do wykorzystania w SALI ZABAW FANTAZJA. Termin ważności Voucheru wynosi 12 miesięcy.

18- ZADATEK nie jest zwracany w przypadku urodzin przełożonych a następnie odwołanych.

19- Ze względu na losowe ewentualności termin urodzin może być przez organizatora przekładany maksymalnie 2 razy.

20- Za urodziny rozliczamy się 15 minut przez końcem czasu ich trwania.

21- Płatności możemy dokonywać kartą płatniczą lub gotówką.

22- ZADATEK można opłacić gotówką.

PAKIETY URODZINOWE

23- Pakiet nr I cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 40 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 44 PLN . Pakiet zawiera 2 godziny zabawy, kolorową zastawę dla dzieci, zastawę dla rodziców, zastawę na poczęstunek dla dzieci.

24- Pakiet nr II cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 45 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 50 PLN . Pakiet zawiera opcje pakietu nr I, napoje dla dzieci (woda mineralna, soki), zaproszenia dla gości, tatuaże brokatowe.

25- Pakiet nr III cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 55 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 60 PLN . Pakiet zawiera opcje pakietu nr II oraz poczęstunek dla dzieci ( paluszki lub precelki, chrupki kukurydziane, żelki owocowe, prażynki, ciastka).

TORT

26- Organizator we własnym zakresie odpowiada za przygotowanie, dostarczenie, pokrojenie tortu.

27- Tort w zamykanym pojemniku, kartonie można przekazać Opiekunowi Sali do przechowania w chłodni (najwcześniej 30 min. przed planowanym rozpoczęciem urodzin).

28- Podczas trwania urodzin Opiekun Sali udostępni tort oraz odpali świeczkę. Dla Organizatora urodzin wraz z tortem zostanie podany nóż oraz szpatułka do krojenia tortu.

29- W przypadku życzenia Organizatora urodzin, aby Opiekun Sali pokroił tort zostanie doliczona opłata w wysokości 40 PLN.

30- W przypadku wniesienia szampana – organizatorzy mają obowiązek otworzyć szampan poza Salą Zabaw.

STREFA I OBOWIĄZKI ORGANIZATORA URODZIN

31- Organizatorem urodzin jest osoba, która dokonała rezerwacji usługi urodzin w Sali Zabaw FANTAZJA, oraz zaprasza w swoim imieniu gości urodzinowych tj. dzieci oraz rodziców.

32- Dla Organizatora urodzin oraz rodziców pozostałych podczas urodzin na Sali Zabaw pozostanie do dyspozycji stolik oraz odpowiednia ilość talerzyków na tort. Organizator może na Sali Zabaw ugościć max 1 opiekuna dziecka biorącego udział w urodzinach.

33- Organizator urodzin u Opiekuna Sali ma możliwość zamówienia kawy, napojów, wody oraz poczęstunku. Istnieje możliwość wniesienia własnego ciasta (pokrojone na talerzu).

34- Organizator urodzin podczas imprezy odpowiada za bezpieczeństwo dzieci zaproszonych na urodziny. Należy zapoznać dziecko z zasadami bezpieczeństwa znajdującymi się w szatni oraz pilnować, aby były przestrzegane. W szczególności należy pilnować, aby dzieci nie wchodziły, nie biegały po zjeżdżalni przeznaczonej dla pontonów (pontony wnosimy przez konstrukcję), nie wolno skakać ze zjeżdżalni do basenu z kulkami, nie wolno wspinać się po siatkach, pojazdy zabawkowe mają zakaz wstępu na konstrukcje, nie wolno wynosić kulek z basenów).

35- Po zakończonej zabawie pojazdy oraz klocki powinny zostać odłożone na miejsce.

36- SPOŻYWANIE POSIŁKÓW, NAPOJÓW TYLKO PRZY STOLIKACH. ZAKAZ WNOSZENIA JEDZENIA ORAZ NAPOJÓW DO KONSTRUKCJI.