kącik fantazja Środa Śląska zabawy dla dzieci

Urodziny w kąciku
FANTAZJA

Urodziny to niezwykły czas zarówno dla jubilata jak i dla samych rodziców.

W towarzystwie profesjonalnego Animatora, który dba o moc atrakcji, szaloną zabawę i brak nudy będzie to czas pełen śmiechu i radości.

Odciążamy rodziców z organizacji przyjęcia – wszystko przygotowujemy od początku do końca co zagwarantuje brak bałaganu w domu w związku z tym ważnym wydarzeniem 😊

Oprócz organizacji przyjęcia odpowiadamy za jego przebieg, aby rodzice mogli odpocząć i napić się pysznej kawy. Zapewniamy poczęstunek dla dzieci, zaproszenia urodzinowe, przestrzeń do zabawy oraz kawę lub herbatę dla rodziców.

Nasza profesjonalna Animatorka prowadzi przyjęcie jak niezapomnianą przygodę wypełnioną zabawą, pełną uśmiechu i radości. Dbamy o to, aby przyjęcia były dostosowane do wieku dzieci, a ich scenariusz uzależniony jest od zainteresowań jubilata.

Dzięki temu dzieci pochłonięte są cudowną zabawą z Animatorem, który pilnuje, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i wyjątkowo.
Przestrzeń Kącika zorganizowana jest tak, aby pomieścić podczas jednego przyjęcia max. 15 dzieci.

Dla rodziców przygotowany jest stoliczek z wygodnymi pufami, mogą również korzystać z parapetu wyposażonego w miękkie poduchy – mogąc obserwować oraz uczestniczyć w zabawie i poczuć się samemu jak dziecko 😊 

Urodziny:

Mobirise Website Builder

Cena:

Koszt urodzin to 650 zł do max.10 dzieci, za każde kolejne obowiązuje dopłata 40 zł.

Powyższa cena zawiera:
- prowadzenie 2 godz. przyjęcia przez profesjonalnego animatora,
- poczęstunek dla dzieci,
- zaproszenia,
- prezent dla jubilata,
- tatuaże brokatowe,
- malowanie ciała,
- balonikowe szaleństwo,
- kawa, herbata dla rodziców. 

Śledź nas na: